Výsledky kontroly dešťové kanalizace

Vážení občané, vzhledem k lijákům v předešlých měsících byl zaznamenán problém s odtokem srážkových vod pomocí dešťové kanalizace. Obrátili jsme se na specializovanou firmu, která potrubí zkontrolovala. Bylo zjištěno rozsáhlé poškození stěn rour kořeny stromů. Nyní zvažujeme možnosti řešení.

Vážení občané, vzhledem k lijákům v předešlých měsících byl zaznamenán problém s odtokem srážkových vod pomocí dešťové kanalizace vedoucí z obce do Milčického potoka. Obrátili jsme se proto na specializovanou firmu, která pomocí sond potrubí zkontrolovala. Bylo zjištěno rozsáhlé poškození stěn kanalizačních rour kořeny stromů, které rostou poblíž. Odhalena byla také zasypaná kanalizační vpusť. V současné době zvažujeme, jak situaci řešit, aby byl trvale zabezpečen plynulý odtok srážkových vod. Jakmile se zastupiteli najdeme schůdné řešení, budeme včas informovat občany.

Datum vložení: 26. 8. 2021 15:12
Datum poslední aktualizace: 26. 8. 2021 15:16

Jsou-li v srpnu hory kalný, budou v zimě mrazy valný.

Svatá Helena okna rozdělá.