Svoz nebezpečného a objemného odpadu proběhne 29.4.2023

Svoz nebezpečného a objemného odpadu proběhne v sobotu 29.4.2023 od 12:40 – 13:10. Vozidlo bude stát na návsi u bývalé školy, jako obvykle. Odpad musí být předán od občanů přímo posádce (z ruky do ruky), nikoli hromaděn na sběrném místě.

• Do nebezpečného odpadu patří absorpční činidla a filtrační materiály (hadry od olejů), obaly obsahující zbytky NO, pneumatiky (pouze osobní, bez disků), baterie a akumulátory (olověné), kyseliny, zářivky, vyřazená zařízení obsahující chlorfluoruhlovodíky (lednice), barvy, tiskařské barvy, lepidla a pryskyřice, monočlánky, vyřazené TV, monitory, počítače a jiné drobné elektroodpady, motorové oleje, olejové filtry.
  • Ke svozu nelze předat eternit, asfaltové lepenky a jiné nebezpečné stavební odpady, podnikatelské odpady včetně elektro odpadů pocházejících z podnikatelské činnosti, jehly, nespotřebovaná léčiva /rtuť a rtuťové teploměry!!!

Děkujeme, že třídíte!

Datum vložení: 20. 4. 2023 14:43
Datum poslední aktualizace: 20. 4. 2023 14:56

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.