Přejezd Hořany – Třebestovice zůstane uzavřený dalších 14 dnů

Vážení občané, z důvodu havárie zabezpečovacího zařízení na přejezdu P4932 mezi obcemi Hořany – Třebestovice není možné tento přejezd otevřít k plánovanému dni 21.10. 2021. Přejezd bude uzavřen ještě na dalších 14 dnů, než dojde k opravě. O dalším vývoji situace budeme případně informovat.

Vážení občané, z důvodu havárie zabezpečovacího zařízení na přejezdu P4932 mezi obcemi Hořany – Třebestovice není možné tento přejezd otevřít k plánovanému dni 21.10. 2021 dle rozhodnutí MÚ Kolín. Železniční přejezd musí zůstat nadále uzavřený, neboť by hrozilo nebezpečí střetu vozidla s vlakem. Prozatím zůstává přejezd uzavřen cca ještě na dalších 14 dnů, než dojde k opravě.

Za pochopení děkuje spol. ASIG s.r.o.

Datum vložení: 21. 10. 2021 15:34
Datum poslední aktualizace: 21. 10. 2021 16:10

Ať si kdo chce, co chce říká - v srpnu ještě do rybníka.

Přinese-li déšt svatá Helena, bývá otava dlouho zelená.