Dnešní svoz objemného a nebezpečného odpadu

Vážení občané, připomínáme, že dnes ve 14:15 proběhne na návsi svoz objemného a nebezpečného odpadu obvyklým způsobem. Děkujeme, že třídíte!

Odpad musí být předán od občanů přímo posádce z ruky do ruky, nikoli hromaděn na sběrném místě. Do NO patří absorpční činidla a filtrační materiály, hadry od olejů, obaly se zbytky NO, pneumatiky (pouze osobní, bez disků), baterie a akumulátory (olověné), kyseliny, zářivky, vyřazená zařízení obsahující chlorfluoruhlovodíky (lednice), barvy, lepidla apod., monočlánky, TV, monitory, počítače a jiné drobné elektroodpady, motorové oleje a olejové filtry. Nepřebíráme eternit, asfaltové lepenky a jiné nebezpečné stavební odpady, podnikatelské odpady, jehly, léčiva a rtuťové teploměry!!!

Datum vložení: 8. 10. 2022 10:24
Datum poslední aktualizace: 8. 10. 2022 10:26

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.