Výzva pro odběratele pitné vody

Vážení občané, Pečecké služby, s.r.o. informují odběratele pitné vody o omezeních platných od 20.6. do 20.9.2022,kdy nebude možné z důvodu zajištění dostatečného množství kvalitní pitné vody např. napouštět z řadu bazény, zavlažovat zeleň, mýt auta a podobně. Více informací v přiloženém dokumentu.

Výzva pro odběratele pitné vody

Datum vložení: 7. 6. 2022 7:34
Datum poslední aktualizace: 7. 6. 2022 7:45

Nebyl-li červen dostatečně děštivý, dodá vodu až červenec a přidá ještě mnohé bouře.

Fouká-li vítr na svatého Prokopa dopoledne, nastane drahota do půl roka, fouká-li odpoledne nastane od půle roku. Fouká-li však po celý den, bude drahota po celý rok.