Úpravy jízdného PID

Vážení občané, dle informací PID od 12. června 2022 dochází k několika úpravám jízdného ve Středočeském kraji. Věnujte prosím pozornost detailu článku.

👉Nejvýznamnější změnou je zrušení bezplatné přepravy pro seniory nad 70 let v autobusech a sjednocení podmínek pro tuto věkovou kategorii v autobusech a vlacích PID. Senioři nad 70 let budou nově platit poloviční jízdné, tedy stejně jako nyní senioři od 65 let.

👉Další novinkou je zavedení výhodných krátkodobých i jednodenních jízdních dokladů pro přepravu jízdních kol a speciální zlevněné jízdné bude zavedeno pro účastníky odboje a odporu proti komunismu a válečné veterány.

Více informací najdete v přiloženém souboru a tabulce níže a na stránkách dopravce:

PID - podrobnosti o změnách jízdného

PID

PID.pdf

Datum vložení: 16. 5. 2022 15:35
Datum poslední aktualizace: 16. 5. 2022 15:39

Když dubnový vítr do stodoly fučí, po žních díru nenajde.