Obec Milčice
Obec Milčice

Rozšiřujeme Expozici a rekonstruujeme toalety v kulturním sále

Vážení občané, v lednu jsme se pustili za pomoci zaměstnanců naší obce do rozsáhlých stavebních úprav hygienického zázemí v kulturním sále v č.p. 32, které bylo již zcela nevyhovující. V loňském roce byly zrenovovány další prostory pro Expozici, které jsou už nyní vybaveny novými vitrínami.

Vážení občané, v lednu jsme se pustili za pomoci zaměstnanců naší obce do rozsáhlých stavebních úprav hygienického zázemí v kulturním sále v č.p. 32, které bylo již zcela nevyhovující. Dojde zde ke změně dispozice prostoru a zvýšení počtu toalet, k výměně rozvodů, k instalaci nového sanitárního vybavení, dveří, svítidel, kvalitních obkladů a dlažeb. Rádi bychom do budoucna navázali rekonstrukcí předsálí a dalších částí objektu, která by vedla k jejich lepšímu využití.

Kulturní sál - rekontrukce

Kulturní sál - rekontrukce

Kulturní sál - rekontrukce

V současné době byl úpravami bohužel dočasně omezen provoz milčického hostince, jehož návštěvníci nyní nemohou toalety využívat. Panu hostinskému jsme nabídli k využití náhradní prostory v kabinách AFK Milčice po dobu rekonstrukce. Věřím, že s výsledkem stavebních úprav budeme všichni spokojeni a chvilkové omezení provozu nebude velkým problémem. Snažili jsme se využít tuto dobu, kdy je vzhledem k přetrvávající pandemii covidu-19 a jeho nakažlivější mutaci Omikron pořádání kulturních akcí značně omezeno, abychom byli připraveni na lepší časy.

V loňském roce došlo také k rekonstrukci místností, které rozšíří stávající Expozici Milčic. V pátek 28. ledna 2022 byly tyto prostory vybaveny vitrínami od místní firmy LEKY s.r.o. Těšit se můžeme na další zajímavé exponáty autorky Evy Vyhlídalové, které zde budou k vidění.      

 

Datum vložení: 30. 1. 2022 9:45
Datum poslední aktualizace: 30. 1. 2022 9:54
Autor: Správce Webu

Život v obci

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Roztrhne-li v červenci pavouk svou síť na dvě, brzy se déšť ozve.

Pranostika na akt. den

Déšť na Prokopa - zmokne každá kopa.

Další

Rozklikávací rozpočet

logo rozklikávací rozpočet

Interaktivní a velmi snadno ovladatelný informační zdroj o hospodaření pro občany.

Aplikace V OBRAZE

Aplikace V Obraze

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci–V OBRAZE.

Volně ke stažení:Google play
App store

Podlipansko

Podlipansko

Nezisková organizace MAS
Podlipansko

Geoportál

Geoportal