Pomoc rodině po tragické nehodě v Tatcích

Vážení občané, možná jste už slyšeli o tragické nehodě, která se stala v pátek v Tatcích. Pokud chcete pomoci a přispět do sbírky paní starostky Blanky Řezáčové, věnujte prosím pozornost detailu zprávy.

Jsem starostkou obce Tatce ve Středočeském kraji. V pátek odpoledne se v naší obci stala tragická nehoda, při které řidič auta vjel na chodník a srazil maminku s tříletými dvojčátky. Bohužel, jedna z holčiček nehodu nepřežila, maminka a druhá z holčiček byly převezeny do nemocnice s těžkým a středně těžkým zraněním.

Doma zůstal táta se starší sestrou dvojčátek. Co moje paměť sahá, taková tragédie se v naší obci nestala. Ozývá se mi hodně lidí, kteří by chtěli rodinu podpořit.

Nejsme schopni pomoci s obrovským zármutkem, ale můžeme rodinu podpořit finančně.

Peníze budou potřeba jak na následnou léčbu maminky a dcery, tak na úhradu běžných výdajů na domácnost při výpadku příjmů, který bude nemalý.

Proto jsem se rozhodla založit tuto sbírku a prosím o jakýkoli příspěvek. Alespoň jednu starost můžeme rodině odebrat, a to starost o peníze.

Blanka Řezáčová

starostka obce Tatce

Datum vložení: 15. 11. 2021 19:32
Datum poslední aktualizace: 15. 11. 2021 19:35

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Jiří a Marek - mrazem nás zalek.