Mateřská škola Milčice přijme hlavní kuchařku

Mateřská škola Milčice přijme hlavní kuchařku. Jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc. Možno jako pracovní poměr nebo DPP. Více informací v detailu zprávy.

👩‍🍳‼️ HLEDÁME KUCHAŘKU DO MILČICKÉ ŠKOLKY ‼️👩‍🍳

Mateřská škola Milčice, Milčice 32, 289 11, Pečky přijme hlavní kuchařku. Jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc. Možno jako pracovní poměr nebo DPP.

Nabízíme: práci na zkrácený úvazek, přátelský kolektiv, moderně vybavenou kuchyň

Požadujeme: komunikativnost, samostatnost, ochotu učit se, příjemné vystupování, kladný vztah k dětem, aktivní a kreativní přístup k práci

Zaměstnanecké výhody: obědy v MŠ

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: reditelka@msmilcice.cz nebo volejte ředitelce MŠ Zdeňce Plíškové na tel: 602 218 153.

Datum vložení: 28. 2. 2022 10:04
Datum poslední aktualizace: 28. 2. 2022 10:05

Co červenec končí, srpen začíná.

Svatý Prokop, žitu kořen podkop.