Tisková zpráva 4. září 2014

NA DALŠÍ CYKLOSTEZCE ZAHÁJENA VÝSTAVBA

Ve čtvrtek 4. září 2014 bylo za přítomnosti starosty obce Milčice předáno budoucí staveniště pro „Cyklostezku Milčice – dráha“. Investorem výstavby a příjemcem dotace z Regionálního operačního programu Střední Čechy je DSO Pečecký region, který uspěl v jedné z posledních výzev.

Cyklostezka povede od obecního fotbalového hřiště k železniční zastávce Tatce, vzdálené 700 m. Touto trasou denně chodí velká skupina obyvatel, využívajících vlakového spojení trati Praha - Kolín. Pohyb po stávající silně frekventované a velmi úzké silnici č. 334 je nebezpečný jak pro chodce samotné, tak pro řidiče, jedoucí v tomto málo přehledném úseku.

V konkurenci 8 nabídek uspěla firma Telsig servis spol. s r.o. z Velkého Oseka, která má za sebou již úspěšnou realizaci Cyklostezky Ratenice – Pečky a přejeme ji, aby se stavba Cyklostezky Milčice – dráha zdařila.

Kateřina Hejduková
projektová manažerka

Datum vložení: 4. 9. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 1. 4. 2021 10:36

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.