Tisková zpráva 29. dubna 2015

Cyklostezka Milčice

DALŠÍ CYKLOSTEZKA V PROVOZU

Ve středu 29. dubna 2015 proběhlo slavnostní přestřižení pásky u další cyklostezky na území Dobrovolného svazku obcí Pečecký region a to konkrétně u obce Milčice, kde cyklostezka propojila obec s vlakovou zastávkou Tatce.

První cyklisté ochutnali jízdu na zkolaudované „Cyklostezce Milčice – dráha“ již v únoru letošního roku. Koncem března byl podél cyklostezky umístěn mobiliář a tím i završena fyzická realizace projektu.

Investorem výstavby a příjemcem dotace z Regionálního operačního programu Střední Čechy je DSO Pečecký region, který uspěl v jedné z posledních výzev. Dodavatelem stavby byla firma Telsig servis spol. s r.o. z Velkého Oseka, mobiliář byl dodán firmou Urbania, s. r. o.. Cyklostezka je bezpečným propojením obce Milčice s vlakovou zastávkou Tatce a věříme, že se podaří pokračovat ve vybudování cyklostezky i dál směrem na obec Tatce.

Kateřina Hejduková

projektová manažerka

Datum vložení: 29. 4. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 1. 4. 2021 10:49

Duben hojný vodou - říjen vínem.

O svaté Anselmeně semeno do země.